top of page

Hobi Kulüpleri

Bilimsel Etkinlikler

Her insanın deşarj olması ve kendine vakit ayırabilmesi, bu vakit içerisinde rahatlayabilmesi için hobilere ihtiyacı vardır. WES Team, sizin ilgi alanlarınıza göre belirlenebilecek birbirinden güzel aktivitelerin bulunduğu hobi kulüpleri düzenlemektedir. Her yaşa uygun olan bu kulüpler, okullar ve şirketiniz çalışanları ile aileleri tarafından katılım sağlanabilir. WES Team olarak amacımız, katılımcılarımıza unutulmaz deneyimler yaşatmaktır.

WES Team hobi kulüpleri arasında, astronomi, maker, drama ve havacılık hobi kulüpleri bulunmaktadır. Astronomi hobi kulüpleri, sizi uzayda gizemli ve heyecan verici bir yolculuğa davet eder. Çeşitli etkinlikler ile gezegenleri, gök cisimlerini ve daha fazlasını keşfe çıkabilirsiniz. Astronomi atölyelerinden gözlem etkinliklerine kadar farklı etkinliklere katılabilir, Planetaryum ve Bilim Kafe ile verimli vakit geçirebilirsiniz.

Maker Hobi Kulüpleri, 3D yazıcılar sayesinde geleceğin teknolojisi ile tanışmayı mümkün kılar. 3D tasarım programı eğitimi alarak, kendi yazıcınızı oluşturabilirsiniz. Tasarlamış olduğunuz ürünlerle ait bir sergi heyecan verici olacaktır.

Havacılık Hobi Kulüpleri, gökyüzüne uzanan bir hikâyede yer almak isteyenler için idealdir. Havacılık alanında uzman ekibi ile uçuş eğitimi, simülasyonlar ve gerçek uçuş deneyimleri gibi etkinliklere katılabilirsiniz. Hayal ettiğiniz pilot olmak için en doğru adres WES Team Havacılık Hobi Kulüpleridir.

  • Her bir hobi kulübü, farklı deneyimler ve keyifli vakit geçirmek isteyen herkes için en uygun seçenekler sunmaktadır. WES Team olarak, sizlere en iyi hobi deneyimini sunmak adına hazırız.

bottom of page