top of page

Hobi Kulüpleri

Her insanın deşarj olması ve kendine vakit ayırabilmesi için vakit ayırabileceği, bu vakit içerisinde yenilenebileceği hobilere ihtiyacı vardır. Bu hobiler elbette ki sizin ilgi alanlarınıza göre belirlenmelidir. Belirlediğiniz hobi içerisinde en çok dikkat etmeniz gereken husus vakit geçirdiğiniz süre boyunca keyif almanız olmalıdır. Bu sebeple size iyi gelen hobilere yönelebilirsiniz. WES Team ile önünüzde tercih edebileceğiniz birbirinden güzel hobilerin bulunduğu hobi kulüpleri vardır.

WES Team olarak düzenlemiş olduğumuz hobi kulüpleri içerisinde her yaşa uygun kulüplerimiz bulunmaktadır. Dilerseniz okullar olarak dilerseniz de şirketiniz çalışanları ve aileleri ile birlikte de kulüplerimize katılım sağlayabilirsiniz. Nasıl katılım göstereceğiniz tamamen size kalmıştır. Bizler hobi kulüplerimiz ile katılımcılarımıza unutulmaz deneyimler yaşatmak adına hazırız!

WES Team hobi kulüpleri içerisinde hangi kulüpler bulunuyor? Sorusunun cevabını merak ediyorsanız
cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. WES Team hobi kulüpleri içerisinde şu kulüpleri bulabilirsiniz:

Astronomi Hobi Kulüpleri

Astronomi hobi kulüplerimiz ile sizleri uzayda gizemli ve bir o kadar da heyecan verici bir yolculuğa davet ediyoruz. Astronomi hobi kulüplerimizde bulunan çeşitli etkinlikler ile gezegenleri, gökcisimlerini ve daha da fazlasını inceleyebilirsiniz. Astronominin geçmişten günümüze gelen yolculuğunu bizimle keşfe çıkabilirsiniz.

Astronomi Hobi Kulüplerimiz içerisinde ekibiniz ile birlikte teleskop yapımından astronomi söyleşilerine, özel olarak hazırlanan astronomi atölyelerinden gerçek bir görsel şölen olan gözlem etkinliklerine kadar birbirinden farklı etkinliğe katılabilir, tüm bunlarla beraber Bilim Kafe ile astronomi alanında oldukça verimli vakitler geçirebilirsiniz. Hayatlarında harika bir deneyime imza atmak isteyen her astronomi meraklısını hobi kulübümüze bekliyoruz!

Maker Hobi Kulüpleri

3D yazıcılar ile birlikte bol üretim ve tasarımlı vakitler geçirerek geleceğin popüler teknolojisi ile bugünden tanışıyoruz. 3D yazıcılar sayesinde kurumunuzda bir üretim dalgası oluşturabilirsiniz. Siz de kurumunuzla birlikte geleceği üretip tasarlamak istiyorsanız WES Team olarak sizlere sunduğumuz Maker Hobi Kulüpleri ile ilk olarak 3D tasarım programı eğitimi alabilir sonrasında ise kendi yazıcınızı oluşturabilirsiniz. Tasarlamış olduğunuz ürünlerle birlikte sizlere ait bir sergi oldukça heyecan verici olacaktır.

Havacılık Hobi Kulüpleri

Gökyüzüne uzanan bir hikâyede yer almak istiyorsanız sizleri Havacılık Hobi Kulüpleri ile eşsiz deneyimlerin yaşandığı bir ortama davet ediyoruz. Kulübümüz içerisinde gökyüzüne havalanan model uçakları ve dronları, insansız hava araçlarını tasarlayıp üretebilirsiniz. Tüm bunlar öncesinde de temel havacılık eğitimi almak sizin için gökyüzüne uzanan bir hikâyenin giriş cümlesi olacaktır. Bilirsiniz, giriş olmadan ne gelişme ne de sonuç olur.

Doğa Hobi Kulüpleri

Şehrin ve metropol hayatların tüm sesinden ve kargaşasından uzak olarak vakit geçirmek hem size hem de zihninize oldukça iyi gelecektir. Siz de aynı düşüncede iseniz WES Team olarak düzenlediğimiz Doğa Hobi Kulüpleri tam size göre olacaktır.

Doğanın huzurlu melodisi ve tertemiz hava en parlak fikirlerin çıktığı, sizin için en verimli çalışma ortamı haline dahi gelebilir. Üstelik tüm bunları eğlenerek elde edebilirsiniz.

Ekibinizle birlikte katılabileceğiniz doğada yapılan çeşitli etkinliklerimiz bulunmaktadır. Hem takım çalışmasını destekleyecek hem de keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir ortam içerisinde şu etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz:

 • Doğa Yürüyüşleri

 • Kamp Programları

 • Oryantiring

 • Biyomimikri Atölyeleri

 • Skyrun

 • Doğada Bisiklet

Doğada düzenlenen etkinlikler mükemmel bir motivasyon ve deşarj kaynağı olabilir. Katılım sağlayan şanslı kişilerden olabilmek için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek!

Sosyal Sorumluluk Hobi Kulüpleri

Yaşadığımız dünyaya, topluma karşı harika bir iyilik hareketi başlatmaktan daha mükemmel ne olabilir ki? Ekibiniz ile birlikte çığ gibi büyüyen bir sosyal sorumluluk projesinin öncüleri olabilirsiniz. Minik bir çocuğun size sevgi dolu, içinizi ısıtan teşekkürü ya da sessiz dostlarımızın her şeyi anlatan bakışları sizlere ne denli güzel bir şeye ortak olduğunuzu bir kez daha hatırlatacaktır. Yaşadığımız dünyaya borcumuzdur onu korumak. Gelin hep beraber çığ gibi büyüyen bir sosyal sorumluluk projesine imzamızı atıp kolları sıvayalım.

Drama Hobi Kulüpleri 

Hem eğlendirip hem de takım olarak ortaya harika sonuçlar koymanıza olanak tanıyacak olan drama hobi kulüplerimiz içerisinde birbirinden farklı role bürünecek ve eğlenirken hem de empati gücünüzün çok daha fazla arttığını hissedeceksiniz. Herkesin kendinden bambaşka rollere bürünerek başka bir kişinin perspektifinden dünyaya bakabildiği drama kulüplerimiz ile dönem içerisinde birbirinden farklı birçok farklı dünyaya seyahat edeceğiz.

Birlikte çalışma motivasyonunuzu arttıracak ve sizlere farklı perspektiflerden bakma imkânı sunacak olan Drama Hobi Kulüpleri içerisinde şu etkinlikler bulunmaktadır:

 • Birimiz Hepimiz Hepimiz Birimiz İçin

 • An’da Kalmanın Dayanılmaz Hafifliği

 • Doğaçlasak da Saklasak

 • Büyük Kapışma

Kodlama ve Yazılım Hobi Kulüpleri

Ekip olarak sizin ellerinizden çıkacak bir yazılım oluşturma fikri kulağa ne de hoş geliyor öyle değil mi? WES Team olarak sizlere sunmuş olduğumuz kodlama ve yazılım hobi kulüplerimiz içerisinde yukarıda bahsetmiş olduğumuz fikir, fikirden fazlasına yani gerçeğe dönüşebilir. Kodlama mantığından başlayarak kod paketleri geliştirmek ve daha sonrasında da tüm bunları bir yazılıma dönüştürebilmeniz mümkündür.

Kodlama ve Yazılım Hobi Kulübü içerisinde yer alan etkinlikler şu şekildedir:

 • Algoritmik Düşünce Yapısı

 • Kendi Siteni Oluştu

 • Mobil Uygulama

 • Oyun Tasarımı

 • Phyton, C#, Unity

Düzenlemiş olduğumuz hobi kulüpleri ile her şeye küçük bir mola verip yapmaktan hoşlandığınız şeylere vakit ayırabilir, üstelik bunları yaparken de oldukça verimli zamanlar geçirebilirsiniz. Tüm bunlar WES Team ile mümkün. Sizleri bekliyoruz!

İlginizi Çekebilir

BP4

Bilim Piknikleri

bilimsel_turlar_wes_team.jpeg

Kamp Programları

Bilim Şenlikleri

Bilim Şenlikleri

kurumsa sosyal sorumluluk.jpg

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

1

Kurumlara Özel İçerikler

WES - Hackathon

Hackathon

bottom of page