top of page

Özel Gün Etkinlikleri

Bilimsel Etkinlikler

Önemli günler ve bayramlar toplumumuz için büyük öneme sahiptir. Bu gün ve bayramlar toplumumuzun her kesiminden insanları bir araya getirir, birlik ve beraberliği güçlendirir ve coşku, neşe ile motivasyon yükseltir. Bu sebeple kamu kurumları ve özel şirketler çalışanlarına, markalarına değer katmak amacıyla etkinlikler düzenler.

  • WES Team bu etkinlikleri bilimsel aktivitelerle çeşitlendirir ve gelenekselliği aşarak yeni bir boyut kazandırır. Bu etkinliklerden bazıları aşağıdaki gibidir;

Bilimsel atölye çalışmaları, bilim gösterileri, planetaryum gösterimleri, gökyüzü gözlemi, bilim temalı gezici sergiler, hobi kulüpleri ve bilim insanları ile söyleşiler gibi etkinlikler çocuklar için eğlenceli ve öğretici olacaktır. Aynı zamanda, robotik ve maker yarışmaları da düzenlenir, bu sayede katılımcılar hayal güçlerini kullanarak yaratıcı çözümler üretebilirler.

Etkinliklerimiz sadece kamu kurumları tarafından düzenlenen tören ve şenliklerle sınırlı değildir. Özel şirketler ve işletmeler için de etkinlikler hazırlamaktayız. Çalışanlarınız ve müşterileriniz ile birlikte önemli günleri kutlamak için etkinliklerimizi kullanabilirsiniz.

Siz de, önemli günlerde unutulmaz ve iz bırakan bir program hazırlamak isterseniz, WES Team olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Çalışanlarınızın mutlu ve motive olmalarını sağlamak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page