top of page

Bilim Kampları

Bilimsel Etkinlikler

Kurumların ve insan kaynakları birimlerinin amacı çalışanların bağlılığını ve performansını arttırmaktır. Bu amaçla birçok farklı faaliyet, piknikler, hobi kulüpleri, geziler, eğitimler düzenlenir. İçerikleri her yıl güncellenir ve geliştirilir çünkü işveren markası üzerine yapılan çalışmalar sonucu firmalar sadece çalışanlarının değil ailelerinin de mutlu olmasını hedefler.

Çalışanların çocukları için ; robotik, kodlama, havacılık, maker gibi farklı kamp programlar düzenlenir. Bu programlar sayesinde çocuklar ailelerinin çalıştığı yeri tanırlar ve farklı deneyimlerle kendilerini geliştirerek ayrılırlar. Bu tarz çalışmalar aile içerisinde memnuniyetle kabul görür ve çalışılan kurumun çalışanları tarafından övgü ile bahsedilir.

Hafta sonları, yaz tatilleri veya sömestr programları için indoor veya outdoor şeklinde kamp programları tasarlanabilir . Bu programlar kişilerin bilim temalı etkinliklere katılım fırsatı bulmasını sağlar ve eşsiz bir deneyim yaşamasını mümkün kılar. WES Team olarak çalışanlarınızın çocukları için robotik, havacılık, astronomi, doğa, fizik, drama, kimya ve maker gibi kamp programları organize edebiliriz. Bunlar isteğe göre konaklamalı da yapılabilir.

Ayrıca yetişkinler için de birçok kamp programı sunuyoruz. Çalışanların takım olma duygusunu arttıracak, tasarım odaklı düşünmelerini sağlayacak,şirket için yeni fikirler geliştirmeyi sağlayacak ve kriz yönetimi becerilerini geliştirecek bilim temalı programlar düzenliyoruz. Bunlar dahil bilimsel turlar da organize edilebilir.

  • Tüm etkinlikler ve planlamalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page