top of page

Fikir Atölyeleri

Ideathon, sorunların çözümünü görmek için direkt olarak odak noktaya bakan mantıklı bir yöntemdir. WES Team olarak, organize ettiğimiz ideathon (fikir atölyeleri) ile kısa sürede yaratıcı ve çözüm odaklı fikirler ve projelerin ortaya çıkmasını sağlarız. Eğer taze inovasyon fikirleri ve projeler arıyorsanız, WES Team sizin için en uygun seçimdir. Ülkemizde henüz çok yaygın olmasa da dünya çapında sık düzenlenir.

Olumlu yönde gelişmek ve kendini güncel tutmak isteyen şirketler için çok sayıda yöntem vardır, ancak çok yaygın olan yöntemleri tercih etmek yerine özgün bir imaj çalışması yapmak isteyen şirketler için ideathon da bir seçenektir. Hedef kitlenizle olan içten etkileşim, organik olarak büyüyen ve gelişen bir marka sadakatini de getirir.

Ideathon çalışmaları, şirketlerin dijitalleşen dünyada sürekli değişen yenilikleri takip etmelerini ve güncel kalmalarını sağlar. Ayrıca, hedef kitlenin gözünde onların seslerine kulak verildiğini ve önem verildiğini gösterir.

WES Team olarak Ideathon etkinliklerini düzenlemekteyiz, bu etkinlikler sayesinde fikir sahipleri bir araya gelir, fikirlerini paylaşır ve birbirleriyle işbirliği yapabilirler. Ayrıca, bu etkinlikler aynı zamanda birbirinden farklı sektörlerden insanların bir araya gelmesine ve fikir alışverişinde bulunmasına olanak tanır. Bu da daha geniş bir perspektif sunar ve daha fazla fikir üretilmesine neden olur.

Bizler, işbirliği ve fikir paylaşımının önemli olduğuna inanıyoruz ve Ideathon etkinlikleri ile bu fikri hayata geçirmeyi amaçlıyoruz. Bizim için öncelikli olan, fikir sahiplerinin potansiyelini artırmak, onların fikirlerini daha da geliştirmelerine olanak tanımak ve onların fikirlerini uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olmaktır.

Ideathon çalışmaları hakkında aklınızdaki birçok soruya cevap bulabilmek ve işbirliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İdeathon ile ilgili blog yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz. 

bottom of page