top of page

Doğa Etkinlikleri

Bilimsel Etkinlikler

Metropol hayatının yoğun ritmi ve stresi içinde, zihninizi ve bedeninizi dinlendirmek için doğada vakit geçirmek herkesin ihtiyacıdır. Doğal ortamlarda bulunmanın insanlar üzerinde birçok faydası bulunmaktadır. Özellikle, doğanın huzurlu melodisi, tertemiz hava ve sessizliği ile insanlar daha pozitif düşünebilir ve daha verimli çalışabilirler.

  • WES Team olarak, metropol hayatından uzaklaşmak ve doğada zaman geçirmek isteyen kişiler için Doğa Hobi Kulüpleri düzenlemekteyiz. Bu kulüplerde ekibinizle birlikte katılabileceğiniz birçok doğal etkinliğe katılma şansı bulabilirsiniz. Doğada yapılan etkinlikler takım çalışmasını destekler ve aynı zamanda keyifli vakitler geçirme şansı sunar.

Doğa Hobi Kulüplerimizde sunabileceğiniz etkinlikler arasında doğa yürüyüşleri, Bilim kampı programları, oryantiring, biyomimikri atölyeleri, gökyüzü gözlemleri, skyrun ve doğada bisiklet gibi farklı aktiviteler bulunmaktadır. Bu etkinlikler, insanların motivasyonlarını arttırmak ve streslerini atmalarına yardımcı olabilir.

  • Doğa yürüyüşleri, insanların doğal ortamda yürüyerek zihnini ve bedenini dinlenmesine olanak tanır.

 

  • Kamp programları ise, doğal ortamlarda kalıp, ekibinizle birlikte keyifli vakitler geçirmenizi sağlar.

  • Oryantiring, insanların doğal ortamlarda harita ve kompas kullanarak yolculuk yapmasına olanak tanır.

 

  • Biyomimikri atölyeleri, insanların doğal ortamda ekolojik dengenin nasıl korunabileceği hakkında bilgi edinmelerine yardımcı olur.

 

  • Skyrun, insanların doğal ortamlarda koşu yapmasına olanak tanır. Doğada bisiklet, insanların doğal ortamlarda bisiklet sürme keyfini yaşamasına olanak tanır.

 

  • Gökyüzü gözlemleri astronomi ve gök cisimlerini yakından tanımamıza yardımcı olur. Hatta tematik doğa etkinliklerinden olan Astrofest doğa etkinlikleri ile gökyüzünü birleştiren harika bir ortam oluşturur.

bottom of page