top of page

Size Özel Etkinlikler

Yıl içerisinde yoğun çalışma temposunun yanında çalıştığımız kurumun çalışanlarına özel olarak hazırladığı etkinlikler kurum içi iletişimden tutun da işveren markasına kadar bir çok alanda katkı sağlıyor. Her firmanın kendi stratejik planlamasında öne çıkan misyonları bulunuyor. Bu misyonları destekleyecek içeriklere bilimi de katarak eşsiz programlar hazırlıyoruz.

Bir çok kurum çalışanlarına verdiği değer doğrultusunda yıl içerisinde bir çok program hazırlıyor. Kurumların kendi özel günlerinde çalışanlarına sunmak istediği programlar için bilim teması etkileyici bir alternatif sunabiliyor.

Örnek olarak çevre haftasında çevreyi koruma bilincinin çalışanlar ve ailelerinde oluşturulmasi için atölye çalışmaları çok etkili olabiliyor. Katılımcıların karbon ayak izini öğrenmesi, geri dönüşümü kavraması ve temiz bir dünya için yapılabilecekleri atölye eşliğinde onları da sürece katarak tasarlamak etkiyi ve verimi arttırıyor.

WES Team olarak “Bilim Her Yerde” temasıyla kurumların çalışanlarına ve ailelerine yönelik hazırlamak istedikleri programları tasarlıyor ve uygulayabiliyoruz. Bilimin dahil edildiği programlar sonucunda her yaş grubu edindiği bilgiyi ve tecrübeyi de kişisel gelişimine katkı sağlayarak kullanabiliyor.