top of page
WES-ASTROWWES-KAPAK.jpg

AstroWES

Yeni fikirler, projeler, hiçbir yerde görülmemiş işler için tam konsantre bir ekibe ihtiyaç vardır. Bunun için de çalışanların yoğun çalışma tempolarının ardından mutlak olarak bir organizasyonla ya da tatille deşarj olup tekrardan kendini işin temposuna hazır hissetmesi gereklidir. Zaten böyle bir durum söz konusu olmazsa sonuçları da kısa süre içerisinde görülmeye başlanır. Hızla büyümeye başlayan ve yeni parlak fikirlerle, projelerle sektörde kendini sivrilterek göstermeye başlamış firmaların çok geçmeden havai fişek etkisi dediğimiz durumla karşılaşıp söndüğünü, aşağıya doğru gittiğini görebiliriz. Bunun sebebi büyük olasılıkla yukarıda da bahsettiğimiz gibi çalışanlardan yeterli verimi alamama durumundan ortaya çıkmaktadır. Peki böyle bir durumda ne yapılmalıdır? Çalışanların yüksek verimle çalışmaları için neler yapılabilir? Gibi soruların birçok cevabı vardır. Ancak bunların en etkili olanlarının başında çalışanları motive edecek organizasyonlar gelmektedir. Çalışanların motive olması demek işine dört elle sarılması demektir.

Çalışanlarınızın hem yüksek verimle çalışmasını hem de içlerinde iş sadakati oluşturmak istiyorsanız onlara başka firmaların sunmadığı şeyleri sunmalısınız. Öyle ki farklı firmalarda çalışan arkadaşlarına sizin sunduğunuz şeylerden bahsettiklerinde herkes sizinle çalışmak istemelidir. Peki nasıl? Cevap oldukça basit; WES Team olarak organize ettiğimiz AstroWES kampımız ile herkesin gözünde çalışılmak istenen, çalışanlarından yüksek motivasyonlu iş verimi alan şirketlerden biri olabilirsiniz!

Kulağa değişik geliyor öyle değil mi? Çalışanlarınız için alışılmışın dışında motive edici bir program düşünüyorsanız AstroWES sizin için tam bir nokta atışı olacaktır.

Bu tarz organizasyonların çalışanlarına olduğu kadar hatta çalışanlarından daha da fazla şirketin bizzat kendisine faydası vardır. Siz AstroWES ile çalışanlarınız için harika bir organizasyon düzenlemekle kalmayıp aynı zamanda kurumsal imajınız için de harika bir adım atmış oluyorsunuz. Bir markanın çalışanlarına duymuş olduğu saygı, sevgi o markayı hedef kitlesinin gözünde de pozitif yönde etkileyen faktörlerin başındadır. AstroWES, size tüm bunları ve daha da fazlasını sunabilir. WES Team bünyesinde düzenlemiş olduğumuz AstroWES hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamındaki sorularla oluşturduğumuz daha ayrıntılı bölümü okuyabilirsiniz.

Havai fişekler gibi ihtişamlı bir parıltının ardından sönüşe geçmek yerine yıldızlar gibi her daim parlamak istiyorsanız AstroWES bu konuda yanınızda!

AstroWES Nedir?

AstroWES, küçük büyük fark etmeksizin şirketlerin çalışanlarına motivasyon olması adına düzenledikleri, organizasyon içerisinde birbirinden güzel atölye çalışmalarının ve astronomi alanında gözlemlerin olduğu hem eğlenceli hem de dinlendirici bir kamp programıdır. Wes Team olarak bizler global olarak düzenlenen Astrofest programlarını butik hale getirerek yalnızca size özel bir organizasyon haline getiriyoruz. Astrofest Nedir? Diye merak ederseniz sizleri buraya alabiliriz.

AstroWES Türkiye’nin, dünyanın farklı noktalarında şubeleri olan zincir markalar için de hem toplantı hem de motivasyon adına düzenlenen organizasyonlar içerisinde gösterilebilir. Bu tarz zincir markaların şubeleri arasındaki bağı ve iletişimi güçlendirmesi adına düzenleyebildiği organizasyonumuzda isteğinize uygun olarak çalışmalar ve toplantılar da düzenlenebilmektedir. Böylelikle şubelerinizden sorumlu kişilerin daha motive bir biçimde şubesine dönmesini sağlayabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Kısacası AstroWES sizin hayal ettiğiniz her şeyin astronominin harika etkisi altında buluşmuş halidir. AstroWES ile gündüzleri kurumsal çalışmalar yapabilir, geceleri ise gökyüzünü, yıldızları teleskoplar ile gözlemleyebilirsiniz.

AstroWES’ e özellikle önemli gök olaylarının yaşandığı zamanlarda talep çok daha yoğun olmaktadır. Örneğin düzenlemiş olduğumuz organizasyonumuz içerisinde çeşitli çalışmalar yaparken Ay tutulması, Meteor yağmuru gibi gören herkesi kendine hayran bırakacak olayları da teleskoplar yardımı ile gözlemleme şansına sahip olabilirsiniz. Gözlemler sonrasında yıldızların altında harika bir kamp ruhu yakalayarak keyifli vakitler geçirebilir ve ekip olarak deşarj olabilirsiniz.

Neden AstroWES Yapılmalıdır?

AstroWES klasik motivasyon kampı anlayışından uzak, özgün ve farklı olan şirketlerin tercih ettiği organizasyondur. Sektörünüzde sizinle aynı işi yapan onlarca hatta yüzlerce, binlerce farklı marka daha olabilir. Bunlar içerisinde farklı olmak ise sizin elinizde. Yüksek motivasyona sahip bir şirket demek beraberinde yıldızlar kadar parlak fikirler, projeler demektir.  Bu sebeple ilk olarak şirket çalışanlarınıza yönelik bir çalışma yapmalısınız. AstroWES içerisinde birbirinden keyifli atölye çalışmaları, söyleşiler, gözlemler ve daha birçok farklı çalışma bulunmaktadır. AstroWES, katılımcıları ekip çalışmalarına yönlendiren etkinlikleri de barındıran dolu dolu bir programa sahiptir. Diğer motivasyon kampı olarak geçen; fakat içerisinde takım çalışmasına, eğlenceye dair herhangi bir içerik bulundurmayan organizasyonlar ile AstroWES kıyaslanamaz. AstroWES ile grup içi iletişimi kuvvetlendirecek hem sosyalleşmeyi sağlayıp hem de katılımcıların deşarj olabilmesi adına gerekli tüm donanıma sahip olacak bir program sizleri bekliyor.

Bilindiği üzere insanlığın varlığının başladığı ilk yıllardan itibaren süre gelen ‘Word of mouth adversiting’ dilimize ‘Ağızdan ağıza pazarlama tekniği’ olarak çevrilen teknik kullanılmaktadır. Bu teknik yıllar geçtikçe her ne kadar farklı pazarlama teknikleri türemiş olsa da hala en etkili pazarlama tekniklerinden biridir. Ağızdan ağıza pazarlama yapabilmek için birçok farklı yöntem vardır. Bunlardan biri de ilk olarak marka sadakati oluşturup daha sonrasında ise ağızdan ağıza tavsiyelerle yayılmasını sağlamaktır. Çalışanlarınız üzerinde eğer olumlu bir etki bırakırsanız hali hazırda sizi çevresine övüp reklamınızı yapabilecek potansiyel kişilere de sahip olursunuz. Yani bu demek oluyor ki AstroWES ile gönüllerini fethettiğiniz yüzlerce çalışanınızın çevresi ve onların da çevrelerine uzanan geniş bir reklam ağında sizin markanızın olumlu bir biçimde konuşulmasıdır. AstroWES ile gönülleri fethetmek için onlarca sebebiniz var, yapmamak için bir sebep var mı?

AstroWES Kimler İçin Uygundur?

AstroWES çalışanlarınız için bir motivasyon organizasyonu olabilir; fakat unutmamalısınız ki kişinin en büyük motivasyonu ailesidir. Bu sebeple düzenlemiş olduğumuz AstroWES kampımız tüm aile üyeleri için uygundur. Çalışanlarınız aileleri ile birlikte unutulmaz bir organizasyonun parçası olabilirler. Emin olun ailesi ile birlikte katılım sağlanan programlar markanıza karşı çalışanlarınız gözünde çok daha fazla sadakat sağlayacaktır.

WES Team kalitesi ve güvencesi ile organize etmiş olduğumuz AstroWES, büyük küçük fark etmeden her markanın bünyesinde organize edilebilir. Bu sebeple ister 10 ister yüzlerce çalışanınız olsun fark yaratacak bir organizasyon ile akıllarda yer edinebilirsiniz. Evrenin bizzat kendisinin baz alındığı bir organizasyon ile harika bir deneyime hazırsanız sizleri bekliyoruz. Yukarıda bahsettiğimiz her şey ve daha fazlası için AstroWES ile yukarıya bakın!

bottom of page